Collisions

İlerlemeli Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 10.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma istavrit Games
İstavrit Games tarafından geliştirilen Collisions oyununu iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda oynayarak eğlenebilirsiniz.
İstavrit Games tarafından geliştirilen Collisions oyununu iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı cihazlarınızda oynayarak eğlenebilirsiniz.

Kolay oynanabilir yapısı ve öğrenme süresi oldukça kolay olan Collisions oyunundaki amacınız oyunda bulunan ana karakteri yıldızlar ile buluşturarak puanları toplamak olacaktır. Karakteri hareket ettirmek için yıldızlara doğru ekrana dokunmanız ve bu süreçte karşınıza çıkan bazı engelleri de aşmanız gerekmektedir. 

Ayrıca oyun içerisinde enerji ve yay gibi öğelerden de faydalanabilirsiniz. Yayları kullanarak karakterimizin yıldızlara daha hızlı ve daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Siz yayları kullandığınız takdirde enerjiniz azalmakta ve enerjiniz azaldıkça da karakterin hareket hızı da azalmaktadır.

Oldukça eğlenceli olan Collisions oyunu toplam 36 farklı aşamadan oluşmakta ve oyunda bulunan Create seçeneğini kullanarak kendi aşamalarınızı da oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz bu bölümleri oyunu oynayan diğer kullanıcılar ile de paylaşabilmeniz mümkün hale getirilmiş. 

Buna ek olarak diğer kullanıcıların oluşturdukları özel bölümleri de oyunda bulunan ana ekranın alt kısmındaki Download butonunu kullanarak indirebilirsiniz. Akıllı cihazlarında kısa ama bir o kadar da eğlenceli bir şekilde oynayabileceğiniz Collisions oyunu Türkçe dahil toplam 5 farklı dili desteklemektedir.

Collisions indir